• Viscose Felt

  Вискоза филц

  Материјал:100% вискозна влакна

  Технологија:неткану игла пробијена

  Густина:50гсм-7000гсм

  Дебљина:0.5мм-70мм

КОНТАКТ

Но 195, Ксуефу Роад, Схијиазхуанг, Хебеи Кина
 • sns01
 • sns02
 • sns04
 • sns05