Вуна мешовити филц

СВЕ КАТЕГОРИЈЕ ПРОИЗВОДА
 • Wool mixed felt

  Вуна мешовити филц

  Материјал:полиестера и вунених влакана,

  Акрилна и вунена влакна,

  полипропилена и вунених влакана,

  вискоза и вунена влакна,

  ПЛА и вунена влакна итд

  Технологија: неткану игла пробијена

  Густина: 50гсм-7000гсм

  Дебљина: 0.5мм-70мм

КОНТАКТ

Но 195, Ксуефу Роад, Схијиазхуанг, Хебеи Кина
 • sns01
 • sns02
 • sns04
 • sns05