• Printed Felt

  Принтед Фелт

  Материјал:100% полиестер филц, 100% вуна

  Штампан тип:сито штампа

  штампа за пренос топлоте

  дигитална штампа

  Густина:50гсм-7000гсм

  Дебљина:0.5мм-70мм

КОНТАКТ

Но 195, Ксуефу Роад, Схијиазхуанг, Хебеи Кина
 • sns01
 • sns02
 • sns04
 • sns05